Facebook
O warsztacie

Krótkie terminyprofesjonalna naprawa

Telefon fdo warsztatu513 159 877

O warsztacie

Strona główna » O warsztacie

Właścicielem warsztatu samochodowego NaszCar jest Pan Marcin Babicki. Od najmłodszych lat interesował się motoryzacją a jego pasja przerodziła się w serwis samochodowy położony w Samborowie przy ul. Ostródzkiej 20A. Autonaprawa NaszCar zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z serwisem i naprawą samochodów. Zadbamy o Państwa samochód w najwłaściwszy sposób.

Bezpieczeństwo Klientów naszego warsztatu samochodowego

Nasz serwis samochodowy szczególna uwagę przykłada do staranności wykonanych napraw. Prawidłowo serwisowany samochód gwarantuje bezpieczniejsze poruszanie się po drogach. Wymieniając np. olej silnikowy zostaniesz również poinformowany o konieczności wymiany zużytych podzespołów. Wspólnie ustalimy plan serwisowania Twojego auta.

Krótkie terminy i atrakcyjne ceny

Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu oprogramowaniu szybko zdiagnozujemy przyczyny problemów. Znacznie skraca to czas naprawy przez co koszty również są niewysokie. W naszym warsztacie samochodowym nie będziesz czekać na naprawę samochodu dwa tygodnie! Naprawiamy, wymieniamy wyłącznie części, które nie nadają się już do użytku.

Sprawdź serwis samochodowy NaszCar

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług i cen. Jeśli szukasz rzetelnego mechanika samochodowego, cenisz sobie profesjonalizm i krótkie terminy zapraszamy do współpracy. NaszCar to miejsce gdzie kompetentny personel dokładnie zlokalizuje oraz usunie awarię samochodu. Zostawiając u nas pojazd możesz mieć pewność, że trafił w dobre ręce.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
W naszej ofercie
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Profesonalna naprawa aut
w dobrej cenie
Telefon
potrzebujesz dobrego mechanika Zadzwoń i umów wizytę 513 159 877
513 159 877
Przewiń na górę